Domestica


Úklid domácnosti


Dopřejte svým blízkým
ÚKLID DOMÁCNOSTI ZDARMA!
Věnujte originální vánoční dárek: Dárkový certifikát na úklid domácnosti

Můžete zakoupit dárkový poukaz v hodnotě

 • 2.000 Kč
 • 5.000 Kč
 • 10.000 Kč
Na pravidelný úklid své domácnosti. Zajistíme Vám prověřenou a proškolenou hospodyni, která uklidí Váš byt nebo vyžehlí Vaše prádlo.

Postup objednávky

 1. Vyplníte objednávkový formulář  nebo nás kontaktujete na čísle 257 322 363, 603 963 021
 2. Zaplatíte stanovenou finanční částku.
 3. Po úhradě bude Vám nebo Vámi určené osobě doručen dárkový poukaz.
 4. Dárkový poukaz lze využit po dobu 6 měsíců. Nevyužitý dárkový poukaz nelze proplatit ale lze prodloužit jeho platnost.
 5. Obdarovaný se s námi spojí a dohodneme konkrétní dny úklidu i specifikaci úklidových prací. Uzavřeme Smlouvu o provedení úklidových prací, kde smluvně zaručíme kvalitu úklidové práce i pojištění.

 

 

Objednejte si úklid domácnosti u naší společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oboru!

Pět důvodů, proč si objednat hospodyni u nás :

 1. Všechny své hospodyně zaměstnáváme a vybíráme je odbornými personálními postupy. Známe jejich rodinnou situaci i pracovní minulost. V případě nemoci Vaší stálé hospodyně Vám nabídneme náhradní hospodyni.
 2. Každá hospodyně absolvuje  odborné školení o technikách úklidu. Umí používat běžné i speciální čistící prostředky a pomůcky s cílem uklidit rychle a efektivně.
 3. Kvalifikované managerky společnosti Vám doporučí nejvhodnější způsob údržby Vašeho bytu nebo domu a to přesně na míru. Rozlišujeme druhy povrchů – podlahy, nábytek a další zařízení bytu. Dokážeme zajistit odbornou údržbu i nejnáročnějších materiálů v moderních domácnostech. Čistící prostředky Vám můžeme pravidelně dodávat za velkoobchodní ceny.
 4. Platíte vždy pouze to, co hospodyně odpracovala a co stvrdíte svým podpisem v Pracovním výkazu. Platba probíhá bezhotovostně na základě faktury 1x do měsíce.
 5. Plně hradíme případnou vzniklou škodu. Menší prokazatelné škody do 3000 Kč hradíme hned, větší škody zaplatí pojišťovna

A navíc - pokud podnikáte, můžete si náklady na personál v domácnosti, uvádět do přímých daňových nákladů. Poraďte se se svou účetní.

Placeholder image