Domestica


Úklid domácnosti


Objednejte si úklid domácnosti u naší společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oboru!

Pět důvodů, proč si objednat hospodyni u nás :

  1. Všechny své hospodyně zaměstnáváme a vybíráme je odbornými personálními postupy. Známe jejich rodinnou situaci i pracovní minulost. V případě nemoci Vaší stálé hospodyně Vám nabídneme náhradní hospodyni.
  2. Každá hospodyně absolvuje  odborné školení o technikách úklidu. Umí používat běžné i speciální čistící prostředky a pomůcky s cílem uklidit rychle a efektivně.
  3. Kvalifikované managerky společnosti Vám doporučí nejvhodnější způsob údržby Vašeho bytu nebo domu a to přesně na míru. Rozlišujeme druhy povrchů – podlahy, nábytek a další zařízení bytu. Dokážeme zajistit odbornou údržbu i nejnáročnějších materiálů v moderních domácnostech. Čistící prostředky Vám můžeme pravidelně dodávat za velkoobchodní ceny.
  4. Platíte vždy pouze to, co hospodyně odpracovala a co stvrdíte svým podpisem v Pracovním výkazu. Platba probíhá bezhotovostně na základě faktury 1× do měsíce.
  5. Plně hradíme případnou vzniklou škodu. Menší prokazatelné škody do 3000 Kč hradíme hned, větší škody zaplatí pojišťovna

A navíc – pokud podnikáte, můžete si náklady na personál v domácnosti, uvádět do přímých daňových nákladů. Poraďte se se svou účetní.

Placeholder image